Chemik Police vs Poli Budowlani Toruń

Rozpoczynamy nowy sezon siatkarski. Przed nami mecz wyjazdowy u mistrza Polski w Policach. Ligę Siatkówki Kobiet zaczniemy 15 października o godzinie 17:00. Przed zawodniczkami Poli Budowlanych Toruń bardzo trudne zadanie, ale na pewno nie poddamy się bez walki.

Dla obu drużyn będzie to ważne spotkanie. Policzanki przegrały mecz o Superpuchar Polski z Grot Budowlanymi Łódź i na inaugurację sezonu na pewno będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony, aby zmazać małą plamę ze spotkania z łodziankami.

Torunianki mają za sobą dużo treningów i sparingów przedsezonowych. Wyniki były różne, ale ostatni sprawdzian z Pałacem Bydgoszcz zakończony został triumfem Poli Budowlanych Toruń, 3:1.

– Na pewno jedziemy walczyć. Nie poddamy się! – powiedział po meczu z Pałacem Bydgoszcz, trener Nicola Vettori.

Przed sezonem, do toruńskiej ekipy dołączyło kilka nowych nazwisk: Aleksandra Szczygłowska, Izabela Bałucka, Dorota Ściurka, Marina Cvetanović oraz Julia Kavalenka.

Wydaje się, że ostatnie trzy mogą się znaleźć w wyjściowej szóstce trenera Vettoriego, jednak ostateczna decyzja zapadnie na pewno kilkanaście godzin przed meczem.

Proponujemy komentować na bieżąco spotkanie z Chemikiem na oficjalnym profilu klubu na Facebooku pod hasztagiem #CHEBUD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.