Oni nam pogwiżdżą

Dzisiaj przedstawiamy Wam kolejną nowość przed sezonem 2017/2018. Jest to cykl „Oni nam pogwiżdżą”, czyli przedstawienie arbitrów spotkania oraz ich statystyki, gdy sędziowali mecze Budowlanych w zeszłym sezonie.

Pierwszym arbitrem niedzielnego spotkania w Policach z tamtejszym Chemikiem będzie Pan Marek Słowik z Gorzowa Wielkopolskiego.

Słowik miał okazję sędziować dwa mecze naszej drużyny w sezonie 2016/2017. Niestety, oba te spotkania zakończyły się porażką Budowlanych Toruń. Najpierw torunianki poległy w Łodzi, z tamtejszymi Budowlanymi 0:3, a następnie przegrały w Policach z Chemikiem 1:3. Warto zaznaczyć, że Słowik był pierwszym arbitrem meczu w Łodzi. W Policach występował jako drugi sędzia.

Drugim arbitrem spotkania będzie Pan Dariusz Wolski, również z Gorzowa Wielkopolskiego. Pan Dariusz sędziował nam trzy mecze w zeszłorocznych rozgrywkach. Podobnie, jak Pan Marek Słowik, mecze w Łodzi i Policach, zakończone naszymi porażkami. Trzecim spotkaniem było te w fazie play-off, kiedy na własnym parkiecie walczyliśmy z BKS Profi Credit Bielsko – Biała o 7. miejsce w lidze. Tamten mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3:2.

Komisarzem zawodów będzie Pan Bartłomiej Soroka z Sosnowca, który nasze mecze w ubiegłym roku obserwował dwukrotnie.

Spotkanie inagurujące rozgrywki Ligi Siatkówki Kobiet w sezonie 2017/2018 rozpocznie się 15 października o godzinie 17:00 w Zespole Szkół im. Łukasiewicza w Policach.

My zachęcamy do komentowania spotkania pod hasztagiem #CHEBUD na oficjalnym profilu Poli Budowlanych Toruń na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.