Transfery w Toruniu

Dokładnie w samo południe wjeżdża nasza nowa rozgrywająca. Pierwsze mecze nie poszły po naszej myśli, dlatego teraz się zbroimy i… zobaczymy co z tego będzie :)

Przed Państwem jedyna w swoim rodzaju… Sylwia Kucharska 👍💣😍

🎉 08.11.1995r.
🏡 UKS ZSMS Poznań
🏆 Mistrzostwo I ligi siatkówki kobiet z MKS Kalisz;

Sylwia to pomimo młodego wieku, doświadczona zawodniczka, która rozegrała ponad 20 spotkań w Lidze Siatkówki Kobiet, kiedy to występowała w niej, w barwach PTPS Piła.

Postanowiliśmy, że Sylwia dołączy do naszego zespołu, a więc pierwsze wzmocnienie, które Wam obiecywaliśmy właśnie się dokonało.

——————————–

Czekacie na drugą 💣? No pewnie, że czekacie. W takim razie nie będziemy Was dłużej trzymać w niepewności.

W południe przedstawiliśmy Wam Sylwię Kucharską, a teraz czas na… jej koleżankę z MKS Kalisz, która nie dość, że wygrała z Kaliszankami I ligę, to była również KAPITANEM drużyny😍🤗‼️

Panie i Panowie, to nazwisko sprawi, że podczas następnego meczu w Toruniu w hali Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK musi być komplet publiczności….

Przed Wami… Hania Łukasiewicz💣‼️🏐

🎉 12.05.1990r.
🏡 MUKS Joker Świecie
🏆 Mistrzostwo I ligi kobiet z MKS Kalisz

Hania to zawodniczka, dla której siatkówka jest całym życiem. Oprócz grania w siatkówkę, ogląda siatkówkę 😋, a jej sportowymi bohaterami są: Michał Winiarski. Katarzyna Skowrońska i Michał Kubiak.

Drugie poważne wzmocnienie naszego zespołu właśnie się dokonało. Hania będzie grała na pozycji libero. To teraz czas na Was, na gorące przywitanie komentarzami oraz serduszkami i lajkami.

Witamy HANIĘ w Toruniu ‼️👍

——————————

Dobra, czas na prawdziwe przywitanie naszej nowej rozgrywającej. Ola Stabardzo dobrze zna Toruń i kibiców, dlatego myślimy, że tym bardziej gorąco przywitacie ją ponownie w naszej drużynie 👍💣😍

🎉 13.02.1992r.
🏡 MKS Piast Głogów
🏆 Vice mistrzostwo w I lidze siatkówki kobiet

Aleksandra uwielbia grać w siatkówkę. To nie tylko jej spsób na życie, ale również pasja i hobby. Jej sportowym idolem jest zaś kapitan naszej złotej reprezentacji, Michał Kubiak.

Mamy teraz kompletny zespół. Dziewczyny dają z siebie wszystko. Teraz czas na Was:

1) Dajemy mnóstwo lajków Oli, żeby wiedziała, że wraca na stare śmieci

2) Widzimy się w sobotę na meczu z Energetykiem Poznań o godzinie 14:00 w hali Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK – chcemy widzieć tam tłumy!!!

Jeszcze raz… do drużyny dołącza ALEKSANDRA STACHOWICZ!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.