Daria Dąbrowska drugą przyjmującą Budowlanych!

Nasi Kibice nie mieli najmniejszego problemu z rozszyfrowaniem tożsamości drugiej przyjmującej w sezonie 2018/2019. Poradzili sobie znakomicie z tym zadaniem. Panie i Panowie, druga nowa przyjmująca w naszej ekipie w sezonie 2018/2019 - Daria Dąbrowska. Jej bohaterem sportowym jest Osman Juantorena.

🎉 15.06.1996
🏡 UKS „ORZEŁ” Malbork
🏆 Złoto w Turnieju Nadziei Olimpijskich, Mistrzostwo Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek, Młodzieżowe Mistrzostwo Polski (Młoda Liga), Złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski.

Grała w takich klubach, jak :
UKS „Orzeł” Malbork
PGE Atom Trefl Sopot
Pałac Bydgoszcz
Uni Opole

Podobnie jak Julita Rafałko, Daria lubi czytać książki. To jej największe hobby poza siatkówką rzecz jasna 🏐

„Nie chciałabym mówić, że to okres przejściowy, bo nie rozpatruje tego w takich kategoriach. Dla mnie każdy sezon jest czasem, który pozwala mi złapać trochę więcej doświadczenia i nauczyć się czegoś nowego.”

Toruń wybrałam ze względu na korzystną perspektywę rozwoju, przepiękne miasto, dobry Uniwersytet.

Przyszłość? Myślę, że warto dobrze wykonać swoją robotę tu i teraz, a przyszłość za to podziękuje kiedyś.

Toruń to miasto, do którego często przyjeżdżałam z rodziną jak byłam mała i mam do niego sentyment. Zawsze lubiłam tutaj wracać, tym bardziej się cieszę, że ten sezon spędzę w tym miejscu.

Niezależnie, czy I liga, czy LSK, Toruń był dla mnie atrakcyjną ofertą ze względu na miasto. Na ten moment w I lidze mam szansę się rozwijać. Mam nadzieję, że Toruń wróci jeszcze do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Dużo dobrego słyszałam o kibicach z Torunia. Chciałabym powiedzieć, że mam nadzieję, że jako drużyna pokażemy fajną siatkówkę na dobrym poziomie, dostarczymy dużo emocji, by odwdzięczyć się za doping. Już się nie mogę doczekać pierwszego meczu i do zobaczenia na boisku drodzy kibice!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.