Święto siatkówki w Inowrocławiu

Już 10 lutego, w hali OSiR w Inowrocławiu rozegrany zostanie mecz Ligi Siatkówki Kobiet pomiędzy: Poli Budowlani Toruń a MKS Polski Cukier Muszynianka Muszyna. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00, ale atrakcje dla kibiców przewidziane są już na 16:15.

Ważną informacją jest to, że na portalu budowlani.abilet.pl ruszyła już sprzedaż wejściówek na to spotkanie. Bilety normalne kosztują 10 zł, ulgowe zaś 5 zł.

Wszyscy kibice, którzy kupili karnety na mecze Budowlanych w sezonie 2017/2018 proszeni są o wypełnienie na stronie budowlani.abilet.pl odpowiedniego formularza i podanie numeru PESEL. Wówczas taka osoba otrzyma darmowy bilet, do jednorazowego wykorzystania w dniu meczu.

Przypominamy, że Volley Toruń S.A. organizuje wyjazd na mecz ligowy do Inowrocławia.

Wszyscy kibice, którzy chcą wybrać się 10 lutego do Inowrocławia na mecz Poli Budowlani Toruń – MKS Muszyna, proszeni są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: r.zielinski@budowlanitorun.pl

W zgłoszeniu prosimy umieścić: imię i nazwisko, numer PESEL oraz numer kontaktowy. Termin wysyłania zgłoszeń, to piątek, 2 lutego – do godz. 16:00

 

Wyjazd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.