Nordgips dołącza do rodziny

Miło nam poinformować, że do naszej „Budowlanej” rodziny dołączyła firma NordGips – Panele dekoracyjne 3D. Witamy na pokładzie i dziękujemy za zaufanie!

NordGips jest zlokalizowaną w Brzozówce polską firmą, której specjalnością jest produkcja dekoracyjnych paneli ściennych 3D wykonanych z gipsu, przeznaczonych do aranżacji wnętrz, zarówno w domach oraz mieszkaniach prywatnych, jak i lokalach komercyjnych.

Produkowane przez NordGips dekoracyjne panele 3D to połączenie prostego, naturalnego materiału z nietuzinkowymi wzorami. Wykonane z gipsu panele ścienne, stanowią niezwykle oryginalny element dekoracyjny każdego wnętrza, nadając płaskim ścianom wzbogacający przestrzeń efekt głębi.

Jako miłośnicy trójwymiarowych wnętrz i nowych rozwiązań estetycznych z powodzeniem łączymy naszą bogatą wiedzę na temat paneli z doświadczeniem w wykorzystywaniu ich w aranżacji wnętrz prywatnych i firmowych. Dzięki temu każde wyposażone w nasze panele 3D miejsce zyskuje niebanalny charakter i indywidualny styl. Panele produkcji NordGips, dzięki odpowiednio dobranemu wzorowi i barwie, świetnie wkomponują się we wnętrze zaaranżowane w dowolnym stylu – klasycznym, minimalistycznym czy vintage.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.