Oni nam pogwiżdżą (5)

Dzisiaj przedstawiamy Wam kolejny odcinek cyklu „Oni nam pogwiżdżą”, czyli przedstawienie arbitrów spotkania oraz ich statystyki, gdy sędziowali mecze Budowlanych w zeszłym sezonie.

Pierwszym arbitrem niedzielnego spotkania w Toruniu z ENEA PTPS Piła będzie Pan Marcin Walerzak z Olsztyna.

Walerzak sędziował nam dwukrotnie w zeszłym sezonie. Jako pierwszy sędzia prowadził mecz z Polskim Cukrem Muszynianką w Toruniu, wygrany przez nas 3:0. Jako drugi arbiter sędziował także mecz w Toruniu, także wygrany, tyle że z BKS Bielsko Biała (3:2). Jak widać, osoba Pana Marcina jest jak na razie w ekstraklasowej drodze dla nas bardzo szczęśliwa. Oby tak pozostało.

Drugim arbitrem spotkania będzie Pan Sławomir Jażdżewski z Olsztyna. Pan Sławomir sędziowała nam również dwa razy w sezonie 2016/2017. Jedno spotkanie wygraliśmy (Muszynianka – 3:0), a drugie przegraliśmy (Budowlani Łódź 0:3)

Komisarzem zawodów będzie Pan Krzysztof Ratajczak z Poznania, który w ubiegłym sezonie obserwował nasz mecz jeden raz.

Spotkanie piątej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet w sezonie 2017/2018 rozpocznie się 12 listopada o godzinie 17:00 w Arenie Toruń.

My zachęcamy do komentowania spotkania pod hasztagiem #BUDPIL na oficjalnym profilu Poli Budowlanych Toruń na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.